Bomba w klubie! Interwencja policji i straży pożarnej

Co oznaczała dziwna paczka z licznikiem na dachu, którą zauważyły bawiące się dzieci? Bomba w klubie Browar Loft Music & Pub? W akcję zaangażowała się policja oraz straż pożarna! Prawdziwy zamach czy głupi żart?

Bombę zauważyły małe dzieci!

W pobliżu klubu Browar Loft Music & Pub Włocławek bawiły się dzieci, które zauważyły dziwną paczkę na daszku przy wejściu. Zaniepokojone sytuacją maluchy zgłosiły zgubę swoim rodzicom, którzy podejrzewali bombę. Katastrofa! Dzieciom mogło się coś stać! Na szczęście polskie służby ratunkowe przyjechały odpowiednio wcześnie.

To była bomba!

Paczka znaleziona przez dzieci przypominała wyglądem ładunek wybuchowy. Małe na kształt prostokątne pudełko z licznikiem świecącym na czerwono-pomarańczowy kolor. Prawdopodobnie z tego powodu dzieci zainteresowały się zgubą. Bomba leżała na daszku tuż przy wejściu, nie była ukryta. Dlaczego ładunek został podstawiony w tak widocznym miejscu? Czy bomba miała zostać odkryta? Czy to był tylko głupi psikus?

Interwencja policji i straży pożarnej!

Powiadomiony organ służb ratunkowych przyjechał niezwłocznie na miejsce zdarzenia. W sprawę zaangażowała się policja oraz straż pożarna. Dziwna paczka rzeczywiście przypominała bombę! Służby ratunkowe podjęły akcję ewakuacji ładunku wybuchowego. Czy klub Browar Loft Music & Pub we Włocławku jest zagrożony? Kto mógł podjąć się takiego ryzyka i karnego czynu? Takie zachowanie to przestępstwo! 

Jak zareagowali właściciele klubu?

Browar Loft Music & Pub to bardzo popularny klub w mieście Włocławek. Posiada 4.5 gwiazdek, a na stronie Facebook obserwuje go ponad osiem tysięcy osób! Wiadomość o bombie przeraziła właścicieli BrowarLoft. Właściciele nie mieli o tym pojęcia! Z tego powodu klub może unieść straty klientów. Wiadomość została ogłoszona w internecie, a ludzie zaczęli się niepokoić. Nic się nie wydarzyło, ale mogło stać się bardzo dużo. Czy to oznacza zamknięcie klubu na jakiś czas?