Wydarzenia policyjne z Włocławka

Z najnowszych informacji wynika, że ostatnio odnaleziono kobietę z powiatu Włocławskiego. Była martwa. Znaleziono ją dokładniej w piwnicy jednej z okolicznych restauracji. Co więcej, wiemy na temat tego nieszczęśliwego wydarzenia? Kobieta w wieku 29 lat była mieszkanką Włocławka. Poszukiwano jej od dawna. Została nareszcie odnaleziona. Okazało się, że nie żyje. Jej ciało spoczywało w piwnicy restauracji.

W lokalu przy ulicy Kaliskiej ktoś zauważył zwłoki. Wezwano policję. Prokurator w asyście funkcjonariuszy policji z Włocławka zabezpieczył ciało. Trwa ustalanie przyczyny śmierci. Jednak na razie wykluczono udział osób trzecich w śmierci 29-latki. Nadal trwa śledztwo, które ma na celu ustalić, w jaki sposób zmarła kobieta w wieku 29 lat.

Straż miejska we Włocławku włącza się do walki z plagą szczurów

Trwają nieustanne kontrole nieruchomości pod względem deratyzacji. Jak co roku od 15 września do 15 października władze Włocławka zarządzają dokładną dezynfekcje i deratyzację. Wszystko ze względu na trwające problemy ze szczurami. Bardzo trudno pozbyć się tych gryzoni. Zakłócają życie mieszkańców Włocławka już od wielu lat. Deratyzacja ma miejsce dwa razy w ciągu roku. Raz między wrześniem i październikiem.

Druga deratyzacja z kolei ma miejsce na wiosnę. Władze Włocławka zawsze dbają o to, aby procedura została zorganizowana na czas. Dziś ze względu na braki kadrowe radni miasta postanowili włączyć do tej akcji strażników miejskich. Będą oni pomagali w kontrolach nieruchomości. Sprawdzą, czy wszystkie procedury deratyzacji zostały zorganizowane we właściwy sposób.