Wstrząsający incydent we Włocławku: mężczyzna zginął po upadku na chodniku

W mieście Włocławek, w województwie kujawsko-pomorskim, doszło do tragicznego zdarzenia. We wtorek rano, 20 grudnia, mężczyzna stracił życie po tym, jak przewrócił się na chodniku. Sprawę bada policja we współpracy z prokuraturą, która prowadzi dochodzenie w celu wyjaśnienia okoliczności tego niefortunnego przypadku.

Incydent miał miejsce w godzinach porannych na ulicy Żurawiej w Włocławku. Nieszczęsny 66-latek upadł na chodnik i niestety nie udało się go uratować. Sierżant sztabowy Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku poinformował, że po godzinie 6 otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który prawdopodobnie przewrócił się na wspomnianej ulicy.

Działania funkcjonariuszy policyjnych są prowadzone pod nadzorem prokuratora, który zbada wszystkie okoliczności związane ze zgonem 66-latka. Przedstawiciel policji wyjaśnił również, że dalsze postępowanie będą uzależnione od wyników tych ustaleń.

Warto zaznaczyć, że we wtorek doszło również do podobnego incydentu w Warszawie. Tam 38-letni mężczyzna zginął po tym, jak poślizgnął się na chodniku i prawdopodobnie uderzył głową o twardą nawierzchnię. Niestety, także w tym przypadku nie udało się uratować życia poszkodowanemu.