„Pod serduszkiem” – kawiarenka charytatywna zorganizowana przez Zespół Szkół Budowlanych

26 stycznia 2024 roku w murach Zespołu Szkół Budowlanych rozpocznie działalność niecodzienna kawiarenka „Pod serduszkiem”. Wydarzenie to jest częścią inicjatywy, mającej na celu wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Od porannych godzin 8.30 aż do 14.00, wszyscy goście będą mogli cieszyć się różnorodnością oferowanych ciast, deserów, a także aromatyczną kawą czy gorącą herbatą.

Atrakcje tego dnia nie kończą się jednak tylko na słodkościach. O godzinie 9.30 zaplanowano dynamiczny trening zumby, który nie tylko pozwoli nabrać energii, ale też spalić kilka kalorii. Pół godziny intensywnego tańca i ruchu na pewno dostarczy mnóstwo pozytywnej energii uczestnikom.

Następnie, dokładnie o godzinie 10.00, rozegra się mecz siatkówki o szczególnym charakterze. Rywalizować będą nauczyciele kontra uczniowie tej szkoły, co z pewnością przyciągnie wielu chętnych do wspólnej zabawy dla dobrego celu.

Kulminacyjnym momentem wydarzenia będą licytacje, które przewidziane są na godziny 11.30 – 12.30. Wszystko to odbędzie się w duchu wsparcia dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.