Przedsiębiorcy z regionu kujawsko-pomorskiego zapraszani na konferencję "Kompas Zmian" organizowaną przez Powiatowy Urząd Pracy

Kierowany do lokalnych przedsiębiorców wydarzenie „Kompas Zmian” ma na celu dzielenie się wiedzą, inspiracją i praktycznymi rozwiązaniami. Organizowane przez Powiatowy Urząd Pracy spotkanie daje także znakomitą okazję do networking’u i nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Skierowana jest przede wszystkim do przedsiębiorców z regionu kujawsko-pomorskiego.

Konferencja zostanie zorganizowana 18 kwietnia 2024 roku. Rozpocznie się o godzinie 9:30 i potrwa do 14:00. Miejscem, gdzie będzie można skorzystać z tej wyjątkowej okazji, jest Cech Rzemiosł Różnych, położony przy Placu Wolności 17.

Podczas wydarzenia poruszone zostaną tematy przewodnie, takie jak „Kompetencje jutra” oraz „Dotacje i programy wsparcia dla biznesu”. To doskonała okazja dla przedsiębiorców, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach rozwoju swojej firmy oraz otrzymać cenną wiedzę na temat dotacji i programów wsparcia.

Uczestnictwo w konferencji jest bezpłatne, jednak należy pamiętać, że liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego nie warto czekać i najlepiej zarejestrować się jak najszybciej.