Trzecia Edycja Włocławskiej Wystawy Modeli Redukcyjnych zaprasza miłośników modelarstwa

Klub „Stara Remiza” we współpracy z miejscowym Klubem Modelarskim „Iskra” ma przyjemność zaprosić wszystkich zainteresowanych na trzecią edycję Włocławskiej Wystawy Modeli Redukcyjnych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 15-16 czerwca 2024 roku.

Głównym celem tej wystawy jest prezentacja osiągnięć członków Klubu „Iskra”, a także innych zaprzyjaźnionych stowarzyszeń, klubów i indywidualnych artystów modelarskich, którzy nie należą do żadnej organizacji. Przez dwa dni (sobota i niedziela) odwiedzający będą mieć okazję do zanurzenia się w miniaturowy świat modeli redukcyjnych. Oferta obejmować będzie różne kategorie, takie jak lotnictwo, broń pancerna, statki, okręty, pojazdy i dioramy. Zgłosili już swój udział liczni modelarze, nie tylko z Włocławka.

Zachęcamy gorąco mieszkańców Włocławka do spędzenia czasu z pasjonatami modelarstwa podczas wydarzenia. Możliwość spotkania z nimi będzie możliwa 15 czerwca 2024 roku w godzinach od 11.00 do 17.00, a także następnego dnia, 16 czerwca, od godziny 10.00 do 15.00.