Miał miejsce wypadek. 20-letni poszkodowany zmarł

Policjanci starają się wyjaśnić sytuację związaną z nieszczęśliwym wypadkiem. Niestety ofiara nie przeżyła. Do zdarzenia doszło na jednej z dróg krajowych w miejscowości Mchówek. Kierowcą był młody mężczyzna w wieku 20 lat. Niestety stracił panowanie nad oplem i wypadł z trasy. Nie przeżył uderzenia. Zgodnie z najnowszymi informacjami dowiadujemy się, że zmarł na miejscu. Policja dowiedziała się o wydarzeniu 30 października o godzinie 13:30. Dyżurny policji otrzymał informację o tym, że samochód na drodze przy Mchówku leżał na dachu.

Niezwłocznie wysłano patrol policji w celu interwencji. Na miejscu zjawiła się również karetka pogotowia ratunkowego i straż pożarna. Specjaliści, którzy dotarli na miejsce, ustalili na podstawie śladów na drodze, że mężczyzna podczas jazdy musiał stracić panowanie nad kierownicą. Niestety wyjechał z drogi i uderzył w okoliczne drzewa. Zmarł na miejscu. W ramach ustalenia szczegółów tego tragicznego wypadku nadal trwa śledztwo. Biegli ustalają szczegóły dotyczące tego wypadku śmiertelnego.

Ratownicy medyczni we Włocławku nadal nie podpisali porozumienia z miastem

Jaka jest przyczyna tego, że ratownicy medyczni pomimo wielu próśb nadal nie podpisali porozumienia z miastem. Jakie stanowisko w tej sprawie zajęli politycy? Między ratownikami i wojewódzkim szpitalem nadal brakuje porozumienia dotyczącego ich obecnych obowiązków i wypłat. Ich zdaniem wysokość stawek nadal się nie zgadza. Szpital odmawia podwyższenia zarobków pomimo tego, że ratownicy pracują długo i ciężko. Dyrekcja placówki wystosowało do prasy pismo, które wyjaśnia okoliczności sytuacji związanej ze stawką za prowadzenie karetki.

W celu przybliżenia obecnego problemy pragniemy najpierw przypomnieć o tym, że w roku 2021 wielu ratowników złożyło wypowiedzenie. Kontraktowi ratownicy medyczni, którzy byli w tamtym okresie zatrudnieni na umowę o zlecenie, postanowili złożyć masowe wypowiedzenie. Łącznie wypowiedzenie złożyło 72 pracowników specjalistycznego szpitala medycznego we Włocławku. Byli to głównie ratownicy medyczni. Dziś dowiadujemy się, że negocjacje kierowników z pracownikami nadal nie zostały zakończone. W ostatnim tygodniu miało dojść do porozumienia, jednak z pewnych powodów nie udało się.