Doszło do groźnego wypadku. Młoda kobieta została przygnieciona przez krowę

W powiecie radziejowskim doszło do groźnego wypadku, w którym krowa przygniotła młodą kobietę. Doszło do tego zdarzenia dokładnie 28 marca. Krowa przycisnęła młodą kobietę do ściany. Podczas akcji ratunkowej ratownicy wspomagali się śmigłowcem LPR. W działaniach brał udział zastęp straży pożarnej i jednostki ochotniczej straży pożarnej. Kobieta w wieku 22 lat doznała obrażeń. Wstępnej pomocy kobiecie udzieliły jednostki straży pożarnej. Następnie została zabrana przez helikopter ratowniczy. Lotnicze pogotowie ratunkowe zostało zabezpieczone przez policję.

Radziejowscy policjanci wyjaśnili, że kobieta została poturbowana przez krowę. Do incydentu doszło nagle, Została przygnieciona do ściany przez zwierzę i doznała obrażeń. Policjanci apelują okolicznych ludzi o ostrożność podczas obcowania z dużymi zwierzętami. Kobieta została zabrana natychmiast śmigłowcem ratunkowym do szpitala. Policjantom udało się ustalić, że krowa przygniotła młodą kobietę w momencie, gdy zajmowała się oporządzaniem gospodarstwa rolnego. Ze względu na liczne obrażenia ciała ratownicy postanowili wezwać śmigłowiec, który szybko przetransportował młodą kobietę do szpitala.

Nadal trwają pracę związane z wyjaśnieniami okoliczności tego wypadku

Policja apeluje tym samym o szczególną ostrożność. Proszą rolników, aby uważali podczas zajmowania się gospodarstwem rolnym, na którym mają duże zwierzęta. Wiosna zawsze jest okresem, w którym na gospodarstwie rolnym znajdziemy mnóstwo rzeczy do roboty. Tym samym nie trudno o wypadek lub stłuczkę. Dlatego też warto pamiętać o tym, że w trakcie tego okresu powinniśmy szczególnie uważać na swoje bezpieczeństwo i zdrowie. Niektóre urazy i wypadki kończą się niestety w tragiczny sposób. Dlatego warto być przezornym.

Nie trudno o to, aby zakończyć wypadek śmiercią lub kalectwem. W gospodarstwie powinniśmy zwracać najwięcej uwagi na dzieci i młodych ludzi, ponieważ to właśnie oni są najbardziej narażeni na wypadki. Maszyny rolnicze powinny być obsługiwane tylko przez dorosłe osoby, które mają doświadczenie w ich obsłudze. Podczas pracy nie powinno przebywać zbyt wiele osób postronnych. Nawet najmniejsze błędy mogą poskutkować tragedią. Nie zapominajmy o aspektach technicznych. W rolnictwie mamy do czynienia z dużą ilością chemikaliów, którymi możemy się zatruć.