68-letni mężczyzna znaleziony martwy w stawie

19 lutego 2023 roku w Boniewie (powiat włocławski) doszło do nieszczęścia. W stawie przy drodze odkryto zwłoki starszego mężczyzny w wieku 68 lat. Prokuratura zdecydowała się na przeprowadzenie sekcji zwłok. Dalsze kroki będą uzależnione od wyników badań.

W niedzielę 19 lutego 2023 roku w miejscowości Wólka Paruszewska, należącej do gminy Boniewo i powiatu włocławskiego, doszło do tragedii. Wieczorem członek rodziny znalazł w stawie przy autostradzie ciało 68-letniego mężczyzny, który był mieszkańcem gminy Boniewo. Straż pożarna wydobyła zwłoki, a prokurator nakazał przechowanie ich w kostnicy. Wyniki sekcji zwłok posłużą do podjęcia decyzji o dalszych krokach w śledztwie – powiedział sierż. sztab. Tomasz Tomaszewski z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

14 lutego 2023 roku władze zostały wezwane do miejscowości Izbica Kujawska w gminie Zdrojówka, położonej w powiecie włocławskim. 38-letnia osoba zdążyła utknąć w rowie wypełnionym wodą i nie była w stanie się z niego wydostać. Jak informuje Tomasz Tomaszewski z KMP we Włocławku, telefon został wykonany po godzinie 20.00 zgłaszając sytuację. Strażacy byli już na miejscu i uratowali mężczyznę, który następnie trafił pod opiekę załogi ratownictwa medycznego.