Mnóstwo ludzi przybyło na pchli targ

W niedzielę, 30 kwietnia, pogoda była nadzwyczaj przyjemna. Na włocławskim Pchlim Targu przy al. Kazimierza Wielkiego zgromadziły się liczne osoby. Obejrzyjcie zdjęcia, aby zobaczyć co mieli w zanadrzu sprzedawcy na Pchlim Targu.
Pchli Targ we Włocławku w niedzielę znów był gwarny. Sprzedawcy zaczęli przybywać na plac przy Alei Kazimierza Wielkiego już od wczesnych godzin porannych. Co mieli na sprzedaż? Na tym znanym targowisku kupujący mieli do wyboru m.in. ubrania, rowery, sadzonki roślin, krzewów i drzewek ozdobnych. Dodatkowo dostępny był ogromny wybór antyków, bibelotów, artykułów pościelowych, kosmetyków, środków czystości oraz części zamiennych.

Pchli Targ we Włocławku przy Alei Kazimierza Wielkiego oferuje szeroki wybór przedmiotów do kupienia. Można tu znaleźć artykuły gospodarstwa domowego, elementy dekoracyjne, wyposażenie ogrodu, w tym piece. Na pchlim targu można znaleźć odzież, meble, kosmetyki, akcesoria, zabawki, części zamienne, przedmioty kolekcjonerskie, rośliny ozdobne i produkty.

Dodatkowo miłośnicy owoców morza będą zadowoleni z bogatego asortymentu ryb, takich jak karp, leszcz czy pstrąg.