Wiktoria Kamyszek zawalczy o podium miss nastolatek!

Mieszkanka Nowej Wsi Wiktoria Kamyszek z gminy Włocławek znalazła się w pierwszej piętnastce uczestniczek finału Miss Nastolatek Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2023. Olśniewająca 18-latka występuje po raz pierwszy i już przykuła uwagę internetowej publiczności. Półfinały Miss Nastolatek Województwa Kujawsko-Pomorskiego 2023 odbyły się niedawno w City Hotelu Bydgoszcz, gdzie wybrano 15 ślicznotek, które zawalczą o tytuł i przejdą do ogólnopolskiego konkursu piękności Miss Polski, wśród nich znalazła się Wiktoria Kamyszek.

Wiktoria Kamyszek od dłuższego czasu zastanawiała się nad udziałem w konkursie piękności.

Dopiero niedawno zdecydowałam się spróbować, wierząc, że to idealny moment. Do udziału w konkursie skłoniło mnie przede wszystkim wyjątkowe doświadczenie, możliwość zdobycia cennej wiedzy i nawiązania kontaktów z nowymi osobami. Dzięki temu konkursowi mogę wykazać się swoimi umiejętnościami, pokonać przeszkody, a jednocześnie spełnić swoje aspiracje. Moja rodzina i przyjaciele również namawiali mnie do złożenia wniosku, dając ogromne wsparcie i ciesząc się z mojej decyzji, aby w końcu spróbować” – mówi Victoria.

Mierząca 168 cm Wiktoria jest uczennicą Liceum Ogólnokształcącego im. Ziemi Kujawskiej we Włocławku, codziennie uczęszcza na zajęcia.