Poruszająca tragedia na drodze w pobliżu Włocławka

Smutne wydarzenie miało miejsce pod Włocławkiem, na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W poniedziałek, 14 sierpnia, doszło tam do dramatycznego wypadku. Samochód osobowy marki Seat na jednym z zakrętów stracił przyczepność i wypadł z drogi, kończąc swoją jazdę na polu uprawnym. Po wypadnięciu z drogi, pojazd dachował. Niestety, za kierownicą siedziała 24-letnia kobieta, która nie przeżyła tej tragedii.

Wstrząsający incydent miał miejsce w poniedziałkowe popołudnie, 14 sierpnia, w Rutkowicach, niewielkiej miejscowości położonej niedaleko Włocławka. „Jest nam niezmiernie przykro przekazać, że zostaliśmy wezwani do tragicznego wypadku drogowego. Miejscem zdarzenia były Rutkowice, gdzie samochód osobowy nie poradził sobie na łuku drogi i wpadł do pola uprawnego. Następnie dachował” – poinformowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Morzyc.

Niestety, za sterami auta znajdowała się młoda 24-letnia kobieta, która nie przeżyła tego tragicznego zdarzenia. „Podejrzewamy, że podczas wypadku mogła ona wypaść z samochodu i została nim przygnieciona. Ratownicy medyczni dotarli na miejsce przed nami i stwierdzili jej zgon. Naszym zadaniem było pilnowanie auta, aby uniknąć jego zapalenia oraz zabezpieczenie miejsca zdarzenia przed przybyciem prokuratora” – dodali strażacy.

Policja prowadzi obecnie śledztwo w celu ustalenia przyczyn i okoliczności tego tragicznego wypadku.