Tragiczne wydarzenie na Południu Włocławka: mężczyzna zamordowany podczas libacji alkoholowej

Zdarzenie o skutkach śmiertelnych miało miejsce w Włocławku, dokładniej na Południu miasta. Oskarżony o popełnienie morderstwa mężczyzna został już osadzony w areszcie tymczasowym.

Sytuacja wyglądała następująco: czwórka panów zasiadła do wspólnego picia alkoholu w mieszkaniu jednego z nich. Podczas spotkania doszło do konfliktu, który niestety przekształcił się w tragedię. Całe zdarzenie miało miejsce w sobotę (5.08) w godzinach popołudniowych, w lokalu mieszkalnym znajdującym się przy ulicy Kapitulnej na Południu.

– Przebieg tragicznego zdarzenia został zainicjowany przez towarzyskie spotkanie odbywające się w domu ofiary – opisywała prokurator Małgorzata Kęcicka z Prokuratury Rejonowej we Włocławku. – Ofiarą padł mężczyzna będący w średnim wieku, który zmarł na skutek pojedynczego ciosu nożem. W związku z tym zabójstwem trzy osoby uczestniczące w zgromadzeniu zostały zatrzymane. Jednemu z nich przedstawiono zarzut zabójstwa, w dniu poniedziałkowym.

Poszkodowany był właścicielem mieszkania, gdzie doszło do zbrodni. Podejrzany o dokonanie zabójstwa jest mężczyzną, którego wiek jest porównywalny do wieku ofiary. Mimo stawianych zarzutów nie przyznaje się do winy i najbliższy kwartał upłynie mu za kratami aresztu tymczasowego.