Złodziejka zatrzymana – kobieta ukradła telefon i dokonała kradzieży bankowej

Przysłowie mówiące, że okazja tworzy złodzieja, znalazło swoje potwierdzenie w najnowszej interwencji radziejowskiej policji. Funkcjonariusze zatrzymali 28-letnią kobietę, oskarżoną o kradzież telefonu komórkowego należącego do jej znajomej oraz nielegalne przelanie środków pieniężnych na swoje konto. Teraz, oczekuje ją rozprawa sądowa, podczas której orzeczony zostanie wymiar jej kary.

Kryminalni z Radziejowa dwa dni temu (25.09.23) zatrzymali podejrzaną o naruszenie bezpieczeństwa konta bankowego i kradzież funduszy. Na podstawie ustaleń prowadzonych przez śledczych wynika, że zdarzenie to miało miejsce ostatniego weekendu na obszarze gminy Dobre. Złodziejka przebywała w domu ofiary i wykorzystując moment nieuwagi, zabrała telefon komórkowy z dostępem do bankowości internetowej. W rezultacie, udało jej się przelewać sobie kilkaset złotych.

28-letnia mieszkanka powiatu włocławskiego stanęła już przed obliczem prawa i usłyszała zarzuty dotyczące włamania na konto bankowe i przywłaszczenia środków pieniężnych. Za tego typu przestępstwo, może jej grozić kara od jednego do dziesięciu lat pozbawienia wolności.