Tragiczna kolizja w Borkowie koło Inowrocławia: jedna osoba nie żyje

Niespodziewana tragedia miała miejsce w sobotnie popołudnie w Borkowie, niedaleko Inowrocławia, w województwie Kujawsko-Pomorskim. Doszło tam do groźnej kolizji trzech samochodów osobowych, w wyniku której jedna osoba straciła życie. Dodatkowo, z powodu zdarzenia droga krajowa numer 25 została zablokowana i ruch na niej jest całkowicie wstrzymany.

Sytuację skomentował dyżurny Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu, który potwierdził fakt zderzenia trzech aut osobowych na dk 25 w miejscowości Borków. Poinformował także o ofiarach zdarzenia – jedna osoba nie żyje, a kolejna została ranna i jest obecnie pod opieką medyczną.

Działania na miejscu prowadzi pięć zastępów straży pożarnej, które wspiera lądujący śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Aktualnie policja prowadzi czynności na miejscu zdarzenia.

Okoliczności oraz przyczyny wypadku zostaną wyjaśnione w toku śledztwa prowadzonego pod nadzorem prokuratora. Na chwilę obecną droga krajowa nr 25 pozostaje zablokowana, co utrudnia ruch w tym rejonie.