Tragiczny wypadek na ulicy Płockiej we Włocławku: śmierć 38-letniej kobiety

Porażające wydarzenie miało miejsce na ulicy Płockiej we Włocławku, gdzie doszło do śmiertelnego potrącenia kobiety przez samochód osobowy. Niestety, mimo prób ratunkowych, 38-latka zmarła na miejscu zdarzenia. Okoliczności tragicznego incydentu są teraz badane pod nadzorem prokuratury oraz policji.

W poniedziałkowy poranek, około godziny 5:30, służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o potrąceniu pieszej przez samochód. Szokujące informacje potwierdził brygadier Mariusz Bladoszewski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Włocławku, w rozmowie z TVN 24. Zgodnie z jego słowami, do tragedii doszło, gdy samochód marki Opel potrącił 38-letnią kobietę.

Brygadier Bladoszewski opisał dramatyczną sytuację na miejscu zdarzenia. Po przyjeździe ekipy ratunkowej, strażacy i personel medyczny natychmiast rozpoczęli udzielanie pomocy przedmedycznej poszkodowanej. Następnie przystąpili do reanimacji, usiłując przywrócić jej funkcje życiowe. Najgorsze obawy jednak się potwierdziły – mimo pełnej mobilizacji i wysiłków ratowników, nie udało się uratować życia 38-letniej kobiety.

W tej chwili trwa śledztwo mające na celu wyjaśnienie okoliczności tego tragicznego wypadku. Policja we współpracy z prokuraturą dokładnie analizuje wszystkie faktory mogące mieć wpływ na przebieg zdarzenia.