Tragiczne wydarzenie we Włocławku: Śledztwo w sprawie śmiertelnego potrącenia pieszego

Dochodzenie prowadzone jest przez policję i prokuraturę, mające na celu wyjaśnienie szczegółów dramatycznego zdarzenia drogowego na trasie 62 we Włocławku z dnia 16.10.2023. Niestety, 38-letnia kobieta przechodząca przez drogę straciła tam życie.

Zdarzenie miało miejsce 16.10.2023, kiedy to krótko po godzinie 5:30 rano dyżurny jednostki otrzymał informacje o incydencie drogowym na drodze krajowej nr 62 w obszarze skrzyżowania Płockiej i Granicznej we Włocławku. Pierwsze ustalenia funkcjonariuszy sugerują, że do tragedii doszło, kiedy opel, jadący od strony Modzerowa, potrącił 38-letnią kobietę. Mimo natychmiastowej pomocy, ofiara zmarła na miejscu. Policja ustaliła również, że za kierownicą pojazdu siedziała trzeźwa 65-latka.

Pod nadzorem prokuratora, z pomocą biegłego w dziedzinie wypadków drogowych, stróżowie prawa wykonali swoje zadania na miejscu wypadku. Prowadzone jest śledztwo, mające na celu pełne zrozumienie tej tragicznej sytuacji. Policja apeluje o kontakt, jeśli ktoś posiada informację o zdarzeniu.