Awantura domowa we Włocławku: Mężczyzna aresztowany, nastolatek hospitalizowany

W poniedziałkowy wieczór 30 października 2023 roku na ulicy 3 Maja we Włocławku wybuchła burzliwa awantura rodzinna. Trzy osoby, w tym jeden nastolatek, znalazły się w samym środku tej nieprzyjemnej sytuacji. Po zakończeniu incydentu, który wymagał interwencji policji i służb medycznych, mężczyzna został aresztowany pod zarzutem znęcania się nad swoją małżonką i nieletnim synem. Nastolatek, który próbował obronić matkę, trafił do szpitala po tym, jak ojciec uderzył go butelką.

Nieoficjalne informacje dotyczące tego przerażającego zdarzenia dotarły do nas niedługo po jego zakończeniu. Zostało nam powiedziane, że awantura wyszła z kontroli do tego stopnia, że konieczne było wezwanie odpowiednich służb. Ostatecznie, nieletni został przewieziony do szpitala we Włocławku, a podejrzany mężczyzna został umieszczony w areszcie.

Prokuratura Rejonowa we Włocławku zajęła się sprawą tej awantury domowej. Zastępca prokuratora rejonowego we Włocławku, Małgorzata Kręcicka, potwierdziła, że awantura faktycznie miała miejsce. Jednak nie chciała zdradzić szczegółów ani wskazać, czy wcześniej również dochodziło do podobnych incydentów w tej rodzinie. Informację o zdarzeniu prokuratura otrzymała 30 października 2023 roku około godziny 21.

Mężczyznę oskarżono na podstawie artykułu 207 kodeksu karnego, a następnie skierowano wniosek o zastosowanie tymczasowego aresztowania. Dzień później, 31 października 2023 roku, sąd aresztował podejrzanego na okres trzech miesięcy.