Patricia Kazadi będzie gospodarzem finału WŁOwimy Talenty 2 w Browarze B we Włocławku!

Gala finałowa projektu, ukierunkowanego na promocję młodych talentów z Włocławka – WŁOwimy Talenty 2, zostanie zaprezentowana przez popularną tancerkę i prezenterkę telewizyjną, Patricię Kazadi. Wydarzenie to odbędzie się w Browarze B. w ciągu najbliższego tygodnia i umożliwi dziewięciorgu finalistów pokazanie swoich umiejętności na scenie.

Impreza odbędzie się 16 listopada, w czwartek, o godzinie 19:30 w Centrum Kultury Browar B. Osoby zainteresowane udziałem w wydarzeniu mogą zdobyć bezpłatne wejściówki, ponieważ wstęp na galę jest darmowy.

Patricia Kazadi, gwiazda showbiznesu znana z występów w programach „Taniec z Gwiazdami” oraz „You Can Dance – Po prostu tańcz”, będzie gospodarzem tej wyjątkowej gali. Patricia nie tylko ma wielorakie talenty jako piosenkarka, aktorka, kompozytorka i autorka tekstów, ale też posiada bogate doświadczenie zarówno w świecie telewizji, jak i sztuki – informują organizatorzy WŁOwimy Talenty 2.

Dziewięcioro finalistów, wśród których znajdują się tancerze i wokaliści, zaprezentuje swoje umiejętności na scenie Browaru B. Zostaną wyłonieni laureaci trzech pierwszych miejsc oraz odbędzie się wręczenie Nagrody Specjalnej. Laureat Nagrody Specjalnej otrzyma szansę wystąpienia podczas Święta Województwa w 2024 roku, a także 1000 zł na realizację swojej pasji. Dodatkowo, są do zdobycia nagrody za miejsca na podium.