34-latek z 3 promilami alkoholu spowodował kolizję i próbował uciec od policji

W sobotnią noc, krótko po godzinie 22:00, na skrzyżowaniu ulic Leśnej i Ptasia doszło do incydentu drogowego. Mężczyzna, który momenty wcześniej był sprawcą kolizji, usiłował oddalić się z miejsca zdarzenia. Na szczęście, szybko został zatrzymany przez funkcjonariuszy służb mundurowych.

Tego dnia około godziny 22:00, patrolujący rejon Włocławka policjanci Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy otrzymali zgłoszenie o kolizji ulicznej. Według informacji, do której doszło na ulicy Górskiego, kierujący samochodem marki Seat podczas manewru cofania uderzył w zaparkowane BMW. Po incydencie natychmiast opuścił miejsce zdarzenia, udając się w kierunku ulicy Ptasia.

Policjanci podczas patrolu w pobliżu miejsca zdarzenia zauważyli pojazd odpowiadający opisowi podanemu przez świadków. Zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 34-letni mężczyzna. Badanie alkomatem wykazało obecność 3 promili alkoholu w jego organizmie.

Aktualnie trwa postępowanie w sprawie prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości przez zatrzymanego mężczyznę. Dodatkowo, za spowodowanie kolizji drogowej, kierujący Seatem został ukarany mandatem karnym.