Pierwsze w tym roku spotkanie mieszkańców z prezydentem Włocławka na włocławskim osiedlu Zawiśle

Prezydent Marek Wojtkowski ma w planach spotkanie z obywatelami rezydującymi na osiedlu Zawiśle we Włocławku. Spotkanie odbędzie się w tym tygodniu. Oprócz tego, prezydent zamierza odwiedzić różne instytucje oraz firmy, które prowadzą swoją działalność na terytorium tej części miasta.

Spotkanie z mieszkańcami Włocławka przez prezydenta Marka Wojtkowskiego będzie miało miejsce w czwartek, 18 stycznia, o godzinie 17:00. Wydarzenie to odbędzie się w Zespole Szkół nr 8, położonym przy ulicy Willowej. To kolejna okazja do bezpośredniej rozmowy prezydenta ze społecznością lokalną.

Przedstawiciele włocławskiego ratusza zapraszają mieszkańców na spotkanie z prezydentem miasta, które odbędzie się również 18 stycznia 2024 roku. Mieszkańcy będą mieli szansę porozmawiać o sprawach dotyczących osiedla Zawiśle. Wejście na to wydarzenie jest bezpłatne.

Konsekwentnie, jak ma to miejsce podczas spotkań na osiedlach Michelin, Kazimierza Wielkiego oraz Śródmieścia, Marek Wojtkowski zanim spotka się z mieszkańcami, zamierza odwiedzić lokalne instytucje i firmy działające na terenie Zawiśla.

Od października coroczne spotkania prezydenta z mieszkańcami Włocławka mają nowy format. Prezydent nie planuje odwiedzić wszystkich osiedli w ciągu kilku tygodni, ale co miesiąc wybiera jedną dzielnicę miasta, której poświęca swój czas. Ze względu na to, że spotkania mają się odbywać raz w miesiącu, niektóre z nich będą musiały mieć miejsce podczas nadchodzącej kampanii wyborczej przed wyborami samorządowymi zaplanowanymi na 7 kwietnia.

Pierwsze spotkanie w nowym formacie miało miejsce 19 października na osiedlu Michelin, kolejne 10 listopada na osiedlu Kazimierza Wielkiego, a w Śródmieściu prezydent spotkał się z mieszkańcami 7 grudnia.