Prezydent Włocławka zapewnia o szybkiej naprawie dziur na moście: Jakie są plany?

Podczas swej dzisiejszej (18.01) wizyty na osiedlu Zawiśle, Marka Wojtkowskiego, prezydenta Włocławka, zapytano o plany odnośnie do problemu z dziurami na moście. Prezydent, w odpowiedzi na pytanie zadane przez Dzień Dobry Włocławek, obiecał, że wszelkie uszkodzenia zostaną usunięte w przeciągu najbliższych dni.

Podczas czwartkowego spotkania na osiedlu Zawiśle, 18 stycznia, prezydent Włocławka Marek Wojtkowski, odpowiadał na różne pytania. Jednym z nich była kwestia uszkodzeń na moście we Włocławku. W trakcie konferencji prasowej, prezydent dał znać, że w ciągu najbliższych dni planowane jest usunięcie wszystkich ubytków na Moście im. Marszałka Rydza-Śmigłego.

Wojtkowski przyznał, że jest świadomym problemu dziur na moście. „Dzisiaj jechałem ulicą Dobrzyńską i mostem na tamie. Rozmawiałem też z dyrektorem Wydziału Dróg Pawłem Żyżelewiczem i gwarantuję, że uszkodzenia na drodze są systematycznie uzupełniane. Niestety, ostatnie dni z kilkunastostopniowym mrozem przyspieszyły pojawianie się ubytków na drogach, ale zapewniam, że również te na moście zostaną naprawione w najbliższym czasie” – podkreślił prezydent Włocławka.