Warsztaty twórcze dla każdego w Skarbcu Fajansu

Ciesz się możliwością odkrywania swoich talentów i rozwijania umiejętności pod okiem doświadczonych instruktorów, którzy prowadzą warsztaty w Skarbcu Fajansu. Uczestnikom oferowane są kameralne warunki, co pozwala na osobiste podejście instruktorów do każdego uczestnika. To doskonały sposób na atrakcyjne spędzenie wolnego czasu.

Interaktywne Centrum Fajansu-Skarbiec Fajansu, zlokalizowane przy ulicy Żabiej 2, zapewnia szeroki wybór różnorodnych zajęć przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych: dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Są to takie sekcje jak ceramika, „Małe rzemiosło”, „Kwiaty fajansu”, „Play with Clay” oraz „Fajansowe wzory”.

Dodatkowo, w ramach oferty centrum dostępne są tematyczne warsztaty czasowe. Pierwszy z nich to „Fantazja”, stanowiący trójwymiarową ilustrację ceramiczną, jaka odbywa się w miesiącach styczeń-luty. Następnie „Malowana biżuteria fajansowa”, organizowana w okresie od marca do kwietnia. Kolejny to warsztaty „Jeans i kwiaty”, które mają miejsce od maja do czerwca.