Weekendowe zamknięcie drogi w sercu Włocławka z powodu Jarmarku Wielkanocnego

Planujesz podróż przez Włocławek w ten weekend? Jeżeli tak, to warto wiedzieć, że możesz napotkać pewne utrudnienia. To dlatego, że jedna z ulic znajdujących się w sercu tego miasta będzie tymczasowo niedostępna przez dwa następne dni.

Powodem takiej sytuacji jest tegoroczny Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się na Placu Wolności. Zazwyczaj miejsce to było organizowane na Zielonym Rynku, ale obecnie trwa tam modernizacja nawierzchni – stare kostki brukowe są zastępowane nowymi płytami.

Droga, która będzie niedostępna dla kierowców, nie posiada obecnie swojej oficjalnej nazwy. Kiedyś jednak była znana jako ulica 20 Stycznia. Podróżujący nie będą mogli skorzystać z krótkiego odcinka tej drogi łączącej plac Wolności z ulicą Warszawską i ulicą Kilińskiego.

Informacje o tym czasowym zamknięciu zostały przekazane przez urzędników włocławskiego ratusza. Zamknięcie tej części drogi ma miejsce od soboty 23 marca 2024 roku od godziny 6:00 rano. Ulica będzie niedostępna do końca niedzieli 24 marca, aż do godziny 22:00.