Sytuacja na parkingu przy ul. Reja we Włocławku: kierowca nissana navara powoduje uszkodzenia czterech samochodów

Na parkingu przy ul. Reja we Włocławku doszło do incydentu, który miał miejsce w nocy z 24 na 25 kwietnia. Sprawcą był kierujący pojazdem marki nissan navara, który doprowadził do uszkodzenia czterech zaparkowanych tam samochodów.

Osoba odpowiedzialna za ten akt uciekła z miejsca zdarzenia. Nie udałoby się jednak ustalić jej tożsamości, gdyby nie świadek, który obserwował całą sytuację i natychmiast powiadomił o niej służby policyjne.

W wyniku tego incydentu, dwa z czterech samochodów zostały poważnie uszkodzone – można to zaobserwować na zamieszczonych przez nas zdjęciach. Pozostałe dwa pojazdy doznały mniejszych szkód, co pozwoliło ich właścicielom na skorzystanie z nich już następnego ranka.

Analizując zgromadzone dowody i wykorzystując informacje od świadka, policjanci byli w stanie ustalić, że to 42-letni mężczyzna kierujący nissanem jest sprawcą zdarzenia. Niewłaściwe manewry omijania były przyczyną kolizji z czterema innymi pojazdami. Za swoje czyny, mężczyzna został ukarany mandatem.