Nowe informacje dotyczące kolizji trzech pojazdów, która sparaliżowała drogę z Włocławka do Brześcia – 71-letnia kobieta to sprawczyni

Policjanci z Włocławka ustalili okoliczności oraz szczegóły wypadku drogowego, który miał miejsce na Szosie Brzeskiej. W wypadku tym uczestniczyły trzy samochody osobowe. Incydent wydarzył się rano, a teraz już są znane informacje na temat stanu zdrowia trzech osób, które zostały przewiezione do lokalnych szpitali.

Wypadek ten miał miejsce we wtorek (7.05), około godziny 7:30 na drodze krajowej numer 62 pomiędzy Włocławkiem a Pikutkowem. Doszło do niego, gdy trzy samochody osobowe zderzyły się ze sobą, co spowodowało poważne problemy i utrudnienia w ruchu drogowym na tej trasie.

Droga między Włocławkiem a Brześciem Kujawskim była całkowicie zablokowana przez kilka godzin po kolizji.

Zdaniem funkcjonariuszy, 71-letnia kobieta jadąca Toyotą w kierunku Pikutkowa nie dostosowała prędkości do panujących warunków na drodze. Na łuku drogi zjechała na przeciwny pas ruchu, co spowodowało zderzenie jej pojazdu z Nissanem, a następnie z Opel. Oba te samochody jechały w kierunku Włocławka – informuje sierżant sztabowy Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.

Mimo że po kolizji trzy osoby zostały przewiezione do szpitala, żadna z nich nie odniosła poważnych obrażeń. Stan ich zdrowia nie jest na tyle poważny, aby budził jakiekolwiek obawy.