Przed świętami doszło we Włocławku do kilku nieprzyjemnych wydarzeń

Zgodnie z najnowszymi informacjami policja z Włocławka poszukuje mężczyzny, który postanowił przywłaszczyć sobie zawartość kasetki z pieniędzmi. Do nietypowej sytuacji doszło na jednej ze stacji diagnostycznych. Policjanci z Włocławka nie mogli ustalić tożsamości sprawcy za pośrednictwem nagrań z kamery, dlatego też wracają się o pomoc w identyfikacji do mieszkańców miasta. Jeżeli ktokolwiek ma wiedzę na temat tego, kto mógł się tego dopuścić, można kontaktować się z policją za pośrednictwem infolinii.

Policjanci z komendy miejskiej we Włocławku czekają na kogoś, kto byłby w stanie udzielić wskazówek dotyczących identyfikacji tej osoby. Do przestępstwa doszło już jakiś czas temu, ponieważ pieniądze z kasetki zostały skradzione 28 lipca. Wizerunek sprawcy został opublikowany, jednak nadal nie dotarliśmy do żadnych poszlak, które mogłyby pomóc wskazać sprawcę przestępstwa. Funkcjonariusze zwracają uwagę na to, że można wysyłać zgłoszenia również anonimowo. Dzięki temu osoby z konkretnymi informacjami nie będą musiały obawiać się zagrożenia ze strony złodzieja.

W gminie Fabianki doszło do groźnego wypadku. Auto osobowe uderzyło z ogromną siłą w drzewo

Do wspomnianego powyżej zdarzenia doszło dokładnie 21 grudnia 2021 roku. Miało to miejsce o poranku. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie dotyczące pojazdu, który z impetem wpadł w drzewo rosnące obok drogi. W wyniku tej niebezpiecznej kolizji jedna z osób znajdujących się w samochodzie została przetransportowana do szpitala.