Niebezpieczne zdarzenia we Włocławku

Groźne zadymienie bloku mieszkalnego we Włocławku sprawiło, że na miejscu zdarzenia musiały interweniować aż trzy zastępy straży pożarnej. Trzy zastępy straży pożarnej musiały interweniować na ulicy Promiennej, gdzie dym z mieszkania przeszkodził w codziennym bycie mieszkańców. Kiedy straż pożarna dowiedziała się o sytuacji, niestety ogień zaczął się już rozprzestrzeniać. Jeden z okolicznych świadków zauważył dym wydobywający się z mieszkania. Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło dokładnie 29 maja. W akcji uczestniczyły 3 zastępy straży pożarnej, które po przyjeździe na miejsce ledwo poradziły sobie z opanowaniem szalejących płomieni.

Okazało się, że przyczyną tej sytuacji było pozostawienie garnka na kuchence przez jednego z mieszkańców bloku mieszkalnego. Strażacy apelują do ludzi o to, aby uważali na to, w jaki sposób posługują się palnikami w kuchni, ponieważ nieuwaga może doprowadzić do ogromnego nieszczęścia. Rzecznik straży pożarnej poinformował, że nikomu nic się nie stało, a strażacy szybko poradzili sobie z oddymieniem mieszkania. Cała akcja przebiegła dosyć sprawnie.

Na ulicy Chopina we Włocławku doszło do wypadku samochodowego. Citroen wjechał na barierki zabezpieczające chodnik

Kierowca wjechał swoim Citroenem w barierki ochronne na ulicy Chopina mieszczącej się we Włocławku. Niedługo po tym uciekł z miejsca, jednak postanowił wrócić. Okazało się, że kierowca oddalił się z miejsca po to, aby wezwać pomoc. Wrócił na miejsce kolizji niedługo po tym, gdy udało mu się tego dokonać. Doszło do kolizji z udziałem samochodu osobowego marki Citroen. Auto zgodnie z najnowszymi informacjami zostało odholowane na parking policyjny. Policyjna rzecznik zwróciła jednak uwagę podczas wywiadu prasowego na to, że niedługo po odholowaniu samochodu na parking policyjny zgłosiła się kobieta, która była kierowcą uczestniczącym w zdarzeniu.

Miała ona podobno oddalić się po to, aby wezwać pomoc. Niedługo po tym wróciła na miejsce. Ustalono, że pojazd prowadziła kobieta w wieku 37 lat. Wykonała manewr wymijania nieprawidłowo, dlatego poskutkowało to wjechaniem jej samochodu w barierki. Tym sposobem nieumyślnie doprowadziła do zniszczenia mienia miastowego we Włocławku.

Niedawno groźny wypadek z udziałem motocyklu miał również miejsce w Świdniku. Przeczytacie o nim na stronie https://swidnikinfo.pl/grozny-wypadek-z-udzialem-motocyklu/.