Klub zdrowia we Włocławku wyjaśnia, w jaki sposób dbać o tarczycę

We wtorek, 16 maja 2023 roku, o godzinie 16:30, Włocławski Klub Zdrowia zaprasza mieszkańców na kolejny wykład informacyjny. Najbliższa prelekcja nosi tytuł „Jak dbać o tarczycę?”, a przedstawi ją rzeczniczka zdrowia, Beata Śleszyńska. Wydarzenie odbędzie się we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu, które mieści się przy ulicy Żabiej 12 A.

Pasjonujesz się tematyką zdrowotną i szukasz miejsca, w którym możesz zdobyć wiarygodne informacje na ten temat, przekazane w przystępny sposób przez wykwalifikowanych specjalistów? Chcesz poznać czynniki wpływające na dobre samopoczucie, poziom energii i prawidłowe funkcjonowanie organizmu? Chcesz spędzić czas w miłej i przyjaznej atmosferze, w gronie osób o podobnych poglądach? Jeśli tak, to organizatorzy zapraszają do udziału w tym wydarzeniu.

Zbliża się zebranie Włocławskiego Klubu Zdrowia, po wstępnym spotkaniu, które odbyło się w lutym 2023 roku, kiedy to zaproszono mieszkańców. Do tej pory uczestnicy mieli okazję wysłuchać prezentacji obejmujących fascynujące informacje na temat chleba, metod osiągania dłuższego życia oraz znaczenia witamin i minerałów w naszym fizycznym samopoczuciu.