Trzeci Piknik Integracyjny z okazji Dnia Dziecka 2023 w Liceum Ziemi Kujawskiej we Włocławku

W związku z obchodami Dnia Dziecka, Liceum Ziemi Kujawskiej we Włocławku przygotowało wyjątkowe wydarzenie dla swoich uczniów. Piknik Integracyjny odbył się w Parku na Słodowie 31 maja, rozpoczynając się o godzinie 9 rano. To już trzecia edycja tego integracyjnego spotkania organizowanego przez LZK Włocławek.

Na uczestników pikniku czekało wiele atrakcji związanych z tańcem, rywalizacją sportową oraz sprawdzianem wiedzy o swojej klasie i wychowawcy. Dodatkowo odbył się pokaz mody, podczas którego uczniowie mieli szansę zaprezentować swoje umiejętności. Nie zabrakło także możliwości wykazania się talentami plastycznymi i muzycznymi. Wszystko to pozwoliło na integrację uczniów i spędzenie wspólnie czasu w radosnej atmosferze.

Zdjęcia z tego wydarzenia dostępne są dla zainteresowanych, ukazując różnorodność atrakcji i zaangażowanie uczniów, którzy chętnie uczestniczyli w przygotowanych konkurencjach. Trzeci Piknik Integracyjny LZK Włocławek z okazji Dnia Dziecka 2023 okazał się bez wątpienia niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich obecnych.