Atak nożem podczas spotkania towarzyskiego we Włocławku

Tragedią zakończyło się niedawne spotkanie towarzyskie w jednym z mieszkań we Włocławku. Wydarzenia te miały miejsce w sobotę, 5 sierpnia 2023 roku. Gość, który przybył na zaproszenie gospodarza, zaatakował swojego gospodarza nożem w czasie gorącej dyskusji. Osoba odpowiedzialna za tę napaść została oficjalnie oskarżona o morderstwo.

Straszliwa scena rozegrała się w mieszkaniu położonym przy ulicy Kapitulnej na włocławskim Południu. Informacje o tym wydarzeniu jako pierwsi przekazali dziennikarze z lokalnego portalu DDwloclawek. Towarzyskie popołudnie z alkoholem skończyło się śmiercią gospodarza, który został brutalnie zaatakowany nożem. Zgodnie z relacją prokurator Małgorzaty Kęcickiej z Prokuratury Rejonowej we Włocławku, ofiarą był mężczyzna w średnim wieku.

W wyniku tego tragicznego incydentu trzy osoby zostały zatrzymane, wszystkie były uczestnikami tego fatalnego spotkania. Jednemu z nich postawiono zarzuty zabójstwa w dniu następnym, czyli w poniedziałek. Mimo poważnych zarzutów, podejrzany nie przyznał się do winy i został aresztowany na okres trzech miesięcy – jak informuje pani prokurator.