Nadchodzące otwarcie sklepu z odzieżą używaną w rozbudowanym Parku Kujawia we Włocławku

We Włocławku, w niedawno rozbudowanej części Parku Kujawia przy ul. Kapitulnej, ma zostać uruchomiony nowy punkt handlowy. Do grona istniejących sklepów dołączy placówka specjalizująca się w sprzedaży odzieży używanej. Jest to bezprecedensowe wydarzenie dla naszego miasta, które pierwszy raz będzie miało tego typu sklep na terenie centrum handlowego.

Część handlowa Parku Kujawia przy ulicy Kapitulnej została niedawno poszerzona o nowe obiekty. W jednym z nich, położonym od strony ulicy Długiej, znalazły się nowe placówki – czwarty oddział Lidla we Włocławku oraz kilka mniejszych punktów usługowo-handlowych, takich jak Action, salon optyczny SILVER OPTIC czy sklep zoologiczny Animals.

Koniec lipca zaznaczył otwarcie sklepów Action i Lidl. Teraz, po kilku dniach, przyszedł czas na następne otwarcie w rozbudowanej części Parku Kujawia. Nowym punktem handlowym stanie się sklep oferujący odzież używaną. To miejsce będzie jednym z największych sklepów z używaną odzieżą we Włocławku i pierwszym tego rodzaju punktem usytuowanym na terenie galerii handlowej.

Nowo otwierający się sklep z odzieżą używaną w Parku Kujawia będzie kolejną placówką sieci Second Hand, która już prowadzi swoje działalność we Włocławku. Dwa pozostałe sklepy tej sieci znajdują się na osiedlu Kazimierza Wielkiego i cieszą się uznaniem klientów za jakość oferowanych produktów.

Otwarcie planowane jest na najbliższą sobotę, 2 września, o godzinie 8:00.