Tragiczny wypadek drogowy w Topólce: 23-letni kierowca nie żyje, 16-latka w szpitalu

Właśnie toczy się śledztwo prowadzone przez policję z Radziejowa, mające na celu wyjaśnienie szczegółowych okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na terenie gminy Topólka. Niestety, w wyniku tego zdarzenia drogowego stracił życie młody, 23-letni kierowca, a 16-letnia dziewczyna, jaka podróżowała z nim jako pasażerka, została przewieziona do szpitala.

Niedzielny wieczór, 27 sierpnia, około godziny 20:00 w miejscowości Czaminek (gm. Topólka) stał się areną tragicznego zdarzenia. Młody mieszkaniec powiatu włocławskiego prowadził samochód marki BMW, kiedy niespodziewanie stracił kontrolę nad pojazdem. Na skutek zjechania na pobocze i dalszej jazdy po polu, auto przewróciło się na dach i uderzyło z impetem w stojący nieopodal budynek.

Według asp. szt. Marcina Krasuckiego, oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, przyczyny, dla których mężczyzna zjechał na pobocze i wjechał w pole, nie są jeszcze znane. Mimo podjęcia próby reanimacji, 23-latek zmarł na miejscu tragicznego zdarzenia.

Młoda pasażerka, która również była obecna w samochodzie podczas tego dramatycznego incydentu, z poważnymi obrażeniami ciała została natychmiast przewieziona do najbliższego szpitala. Policjanci z Radziejowa będą teraz pod nadzorem prokuratury badać szczegółowe okoliczności i przyczyny tego fatalnego wypadku drogowego.