Trzecia odsłona Miasteczka Zdrowia w Hali Mistrzów już 9 września

W sobotę 9 września, tradycyjnie w Hali Mistrzów, rozpocznie się trzecia edycja popularnej inicjatywy – Miasteczko Zdrowia. Startujemy od godziny 10:00! Szanse na sukces tej edycji są ogromne, biorąc pod uwagę fakt, że rok temu, w ciągu zaledwie kilku godzin, miasteczko odwiedziło aż 3300 osób. Tak potężne zainteresowanie przekonuje organizatorów o niezbędności kontynuowania projektu. Tym razem do udziału zachęcają Fundacja ANWIL oraz spółka ANWIL S.A., które zapraszają wszystkich do udziału w tym wydarzeniu w drugą sobotę września.

Miasteczko Zdrowia to nie tylko możliwość wykonania podstawowych i szybkich badań medycznych, ale przede wszystkim okazja do bezpośrednich konsultacji z lekarzami specjalistami bez konieczności rezerwacji terminu. W ofercie znajdzie się wielu specjalistów różnych dziedzin medycyny, takich jak kardiologia, okulistyka, neurochirurgia, pulmonologia czy otolaryngologia. Dostępne będą również dentobus, mammobus i osteobus. Szczegółowy wykaz lekarzy oraz możliwości diagnostycznych będzie dostępny w najbliższym czasie.

Niezależnie od badań i konsultacji medycznych, każda edycja Miasteczka Zdrowia obfituje również w dodatkowe atrakcje dla najmłodszych i nieco starszych dzieci oraz dorosłych. Wszyscy uczestnicy będą mogli cieszyć się wspólnym czasem podczas zabaw i warsztatów, które będą stymulować ich kreatywność oraz koordynację ruchową i aktywność fizyczną. Na miejscu nie zabraknie również strefy partnerów, o których Fundacja ANWIL będzie informować na bieżąco poprzez swoją stronę na Facebooku.