Włocławek zaprasza na Festiwal Wisły

Przygotowania do Festiwalu Wisły w Włocławku nabierają tempa. Rewia królowej polskich rzek zagości w naszym mieście już nadchodzący weekend. Program wydarzenia obejmuje nie tylko koncerty, ale także jarmark i możliwość wspólnych rejsów dla mieszkańców.

Impreza ku czci Wisły rozpocznie się w weekend 12-13 sierpnia we Włocławku. To właśnie nasze miasto będzie miało zaszczyt inaugurować ten cykl wydarzeń, dedykowany najważniejszej polskiej rzece. Po Włocławku, festiwal dotrze do Torunia (14-15 sierpnia), a następnie do Bydgoszczy (18-19 sierpnia).

Na wszystkie atrakcje przygotowane na czas Festiwalu Wisły, mieszkańcy będą mogli wejść bez żadnych opłat.

Festiwal Wisły w Włocławku to czas pełen muzyki, który ożywi dwie sceny: pływającą umiejscowioną przy bulwarach oraz tymczasową, specjalnie skonstruowaną na potrzeby festiwalu. Poza koncertami, na terenie festiwalu pojawi się jarmark „Nadwiślańskie smaki”, a dodatkowo mieszkańcy będą mogli podziwiać paradę statków. Organizatorzy nie zapomnieli też o najmłodszych i przygotowali dla nich wiele gier i zabaw.

Miejsca, w których odbywać się będzie Festiwal Wisły to bulwary oraz wyspa na Wiśle, zlokalizowana vis-a-vis Starego Rynku.