"Zielony Festiwal" – Święto zabawy i integracji w Włocławku

Wszystkich, którzy pragną połączyć biznes z relaksem, a jednocześnie uczestniczyć w budowaniu silnej, lokalnej społeczności, zapraszamy na wydarzenie pełne atrakcji i pozytywnej energii. „Zielony Festiwal” to inicjatywa, która już niebawem, 25 i 26 sierpnia w godzinach od 12 do 18, przemieni ulice naszego miasta w bulwary pełne życia i radości. Włocławek zamieni się na dwa dni w prawdziwe centrum integracji mieszkańców i przedsiębiorców.

Zapraszamy na rodzinną ucztę radości – „Zielony Festiwal”. Wyobraź sobie miejsce, gdzie Twoje pociechy mogą cieszyć się bezpieczną zabawą pod opieką animatorów, korzystać z bezpłatnej waty cukrowej, popcornu oraz dmuchańców. Ty natomiast będziesz miał szansę poznać ofertę lokalnych producentów, spróbować regionalnych specjałów oraz zakupić unikalne rękodzieło. Na Ciebie i Twoją rodzinę czekają liczne pokazy, gry i konkursy. Znajdź nas na ul. Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego 25 w samym sercu Włocławka.

Ale „Zielony Festiwal” to więcej niż tylko krótkotrwałe wydarzenie. To także inwestycja w przyszłość naszego miasta, jego rozwój gospodarczy oraz integrację społeczności. Dzięki projektowi „WŁOCŁAWEK – MIASTO NOWYCH MOŻLIWOŚCI”, realizowanemu przy wsparciu Programu Rozwój Lokalny, nasze miasto otwiera przed Tobą nowe perspektywy.

Nie zwlekaj! Zapisz w swoim kalendarzu daty 25 i 26 sierpnia i dołącz do nas na „Zielonym Festiwalu” w sercu Włocławka. Bez względu na to, czy jesteś tutaj mieszkańcem, prowadzisz biznes czy po prostu chcesz spędzić miło czas – to miejsce jest dla Ciebie. Włocławek jeszcze nigdy nie tętnił tak zieloną energią, życiem i przedsiębiorczością.