Dzień Budowlańca obchodzony w Zespole Szkół Budowlanych we Włocławku

Zespół Szkół Budowlanych we Włocławku świętował dzisiaj Dzień Budowlańca. Było to też doskonałe wydarzenie dla uczniów szkół podstawowych, którzy mieli możliwość zapoznania się z propozycją edukacyjną tej szkoły.

W ramach uroczystego programu Dnia Budowlańca we Włocławku zorganizowane zostały prezentacje produktów i usług firm budowlanych oraz dekarskich z całego kraju oraz regionu. Ponadto, przeprowadzono konkursy i pokazy dla uczniów ZSB oraz uczniów klas ósmych z lokalnych szkół podstawowych.

Dyrektor Zespołu Szkół Budowlanych, Joanna Wiewiórska, motywowała do skorzystania z oferty edukacyjnej placówki, zapewniając jednocześnie, że to miejsce, w którym marzenia mogą stać się rzeczywistością. Tego dnia przypomniała również o ważnym dla branży budowlanej święcie – Dniu Budowlańca, które obchodzone jest 25 września i przy tej okazji skierowała swoje podziękowania i życzenia do wszystkich pracowników sektora budownictwa.

Szeroka oferta kierunków kształcenia w Zespole Szkół Budowlanych obejmuje wiele atrakcyjnych i perspektywicznych specjalizacji, takich jak technik robót wykończeniowych z aranżacją wnętrz, technik geodeta, czy monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie.