Merson Group – nowym sponsorem klubu koszykówki z Włocławka!

Z radością przekazujemy, że Merson Group dołączyła do grona sponsorów naszego klubu koszykówki, co oznacza znaczne poszerzenie możliwości rozwoju dla naszych kibiców z Włocławka. Ta satysfakcjonująca wiadomość nabiera dodatkowej wagi, biorąc pod uwagę korzyści, które płyną z tej współpracy dla naszych fanów.

Pragniemy poinformować, że od nadchodzącego sezonu, Merson Group zasili szeregi naszych sponsorów. Wspólnie będziemy dążyli do realizacji celów zarówno na boisku, jak i poza nim. Łukasz Pszczółkowski, Prezes Zarządu Klubu Koszykówki Włocławek S.A., wyraził swoje zadowolenie z nawiązania współpracy z tak innowacyjnym partnerem biznesowym, który ma potencjał znacznie uatrakcyjnić ofertę skierowaną do fanów odwiedzających Halę Mistrzów. Szczegóły na temat tego obiecującego partnerstwa zostaną przedstawione wkrótce.

Firma Merson Group posiada historię wynoszącą aż 1938 rok. Obecnie prowadzi swoje oddziały w Glasgow, Basildon niedaleko Londynu oraz w Starym Brześciu, niedaleko Włocławka. Jest to firma realizująca projekty dla największych globalnych marek, specjalizująca się w projektowaniu, produkcji i instalacji elementów identyfikacji wizualnej.

Wspólna misja naszego klubu i Merson Group jest tym, co najbardziej nas łączy. Merson Group nie tylko tworzy wizualne arcydzieła, ale także dba o swoje zespoły, co przekłada się na zadowolonych i zmotywowanych pracowników.

Z nieukrywaną radością wkraczamy w sezon 2023/2024 razem z Merson Group. Jest to początek obiecującej współpracy, której efekty z pewnością będą ciekawe dla nas wszystkich.