Wspaniała okazja do integracji i zabawy: Zielony Festiwal we Włocławku z Mistrzostwami w Skokach na Skakance na czele!

Marzenia o miejscu, gdzie sfera biznesowa łączy się z radością, a lokalna społeczność ma możliwość integracji i wspólnego świętowania, stają się rzeczywistością! Szczegóły tego wydarzenia to prawdziwa gratka dla każdego. Już niebawem, w dniach 13-14 października, pomiędzy godzinami 12 a 18, Włocławek stanie się miejscem pełnym życia i atrakcji dla mieszkańców oraz biznesmenów. To wszystko dzięki organizowanemu „Zielonemu Festiwalowi”.

Częścią centralną programu będą Mistrzostwa w Skokach na Skakance. To wyjątkowe zawody dla skoczków na każdym poziomie zaawansowania, dające możliwość rywalizacji i czerpania radości z aktywności fizycznej. Ten niespotykany event łączy w sobie pasję do sportu i miłość do przyrody, promując jednocześnie aktywne i zdrowe tryby spędzania czasu na łonie natury.

„Zielony Festiwal” to również prawdziwa uczta dla całych rodzin. Wyobraź sobie miejsce, gdzie Twoje dzieci cieszą się różnego rodzaju zabawami pod czujnym okiem animatorów, mogą skosztować darmowej waty cukrowej, popcornu czy skorzystać z dmuchanych atrakcji. Tymczasem Ty masz okazję próbować lokalnych przysmaków lub kupić rękodzielnicze wyroby od lokalnych twórców. To wszechstronne święto pełne pokazów, gier i konkursów jest właśnie dla Ciebie i Twojej rodziny. Całość tego wspaniałego wydarzenia odbędzie się w centrum Włocławka, na ulicy Bulwary Marszałka Józefa Piłsudskiego 25.