Wypadek samochodowy w Bronisławie. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia

W maleńkiej miejscowości Bronisław, położonej w gminie Dobre w powiecie radziejowskim, doszło do niecodziennego incydentu drogowego. W tajemniczych okolicznościach samochód marki Seat dachował, a jego kierowca zniknął bez śladu. Ani wewnątrz pojazdu, ani w najbliższej okolicy, nie było śladu kierującego.

Informacja o tym incydencie dotarła do służb ratunkowych za pośrednictwem Centrum Powiadamiania Ratunkowego (CPR 112). Zdarzenie miało miejsce we wtorek, 3 października 2023 roku, o godzinie 22:06. Po otrzymaniu zgłoszenia, na miejsce natychmiast skierowane zostały jednostki policji z Radziejowa.

Na miejscu wypadku mundurowi z Radziejowa odnaleźli przewrócony pojazd oraz ekipy pogotowia i straży pożarnej. Jak jednak podaje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, Marcin Krasucki, nie udało się odnaleźć kierowcy. Policjanci ustalili jedynie, że krótko po zdarzeniu nieznany mężczyzna prosił mieszkańców lokalnych domów o pomoc w wydobyciu auta z rowu, jednak bezskutecznie. Pomimo wspólnych wysiłków policji i straży pożarnej z Radziejowa oraz Dobre, kierowca nie został odnaleziony na okolicznych polach.

Aktualnie sprawa jest badana przez funkcjonariuszy Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie, którzy prowadzą postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.