Kolizja na ulicy Kaliskiej we Włocławku: Toyota i Ford zderzyły się 11 grudnia 2023

Wieczorem 11 grudnia 2023 roku, dokładnie o godzinie 17:00, na ulicy Kaliskiej we Włocławku miało miejsce zdarzenie drogowe. Doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych: Toyoty i Forda. Oto szczegółowa relacja z tego wydarzenia.

Po godzinie 16 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Kaliskiej w miejscowości Włocławek, który miał miejsce tego samego dnia (poniedziałek, 11.12.2023). Na scenę przybyły dwie jednostki strażackie, karetka pogotowia oraz policja. Z informacji uzyskanych na miejscu wynikało, że obydwoje kierujący – kobieta i mężczyzna – zostali przetransportowani do szpitala w celu dalszych badań.

Według pierwszych ustaleń policji, kierująca toyotą, 49-latka, nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu ulic Kujawskiej i Kaliskiej, co spowodowało zderzenie z nadjeżdżającym fordem, który jechał ulicą Kaliską w kierunku Plant. Zasądziła sobie mandat karny za spowodowanie kolizji. Zarówno ona, jak i drugi kierowca byli trzeźwi w momencie zdarzenia – poinformował nas Tomasz Tomaszewski z Komendy Miejskiej Policji we Włocławku.