Warsztaty psychologiczne dla młodych dziewcząt jako część obchodów Dnia Kobiet

Z okazji nadchodzących obchodów Dnia Kobiet, w dniu 7 marca, od 16.00 do 18.00, specjalnie wyznaczona Poradnia przy ulicy Wojska Polskiego 27 zaprasza młode dziewczęta z klas VI, VII i VIII na bezpłatne warsztaty o nazwie „Między nami dziewczynami”. Głównym celem tych warsztatów jest wzmocnienie poczucia własnej wartości wśród uczestniczek.

Podczas warsztatów, które odbędą się w atmosferze przyjaznej dla uczestników, dziewczęta otrzymają szansę na dyskusję na wiele istotnych tematów. Będzie to między innymi wpływ mediów społecznościowych na samoocenę, poznawanie i docenianie swojego typu urody i budowy ciała oraz możliwości pracy nad sobą, aby poprawić swoje samopoczucie. Kluczowy element tych warsztatów to promowanie i wzmacnianie poczucia własnej wartości u młodych dziewcząt.

Osobą prowadzącą te warsztaty będzie mgr Natalia Lewandowska – psycholog pracujący w Poradni. W ramach swojej pracy profesjonalnej zajmuje się diagnozą psychologiczną dzieci i młodzieży, z naciskiem na specjalne potrzeby edukacyjne, w tym dla tych, którzy są niepełnosprawni intelektualnie. Dodatkowo, prowadzi różnorodne warsztaty w szkołach, które skupiają się na rozwoju osobowości, komunikacji interpersonalnej i radzeniu sobie w trudnych sytuacjach. Jest również specjalistą świadczącym pomoc psychologiczną dla dzieci i ich rodzin oraz prowadzi terapię psychologiczną dla dzieci i młodzieży.