Włocławski salon kosmetyczny padł ofiarą wandalizmu dwukrotnie!

W ciągu ostatnich kilku nocy, salon kosmetyczny, zlokalizowany we Włocławku, dwukrotnie był celem ataku wandala. Właścicielka przestrzeni apeluje do społeczności lokalnej o pomoc w zidentyfikowaniu sprawcy.

Znajdujący się na ulicy Zagajewskiego zakład kosmetyczny, stał się niechcianym celem aktów wandalizmu. Zabrudzona sprayem elewacja i szyby, a także uszkodzone zamki w drzwiach to efekt pierwszego ataku, który opisała właścicielka salonu, pani Aneta, na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Podczas drugiego incydentu, sprawca poszedł jeszcze dalej. Pani Aneta relacjonuje: „Od dwóch dni mój lokal jest dewastowany przez tę samą osobę… Tym razem szyby i elewacja zostały ponownie pomalowane, zamki zapchane i jedna z szyb wybita”.

Finałowy akt tego bezsensownego wandalizmu miał miejsce w nocy z 6 na 7 kwietnia, około godziny 1 nad ranem. Pani Aneta, będąca właścicielką zniszczonego lokalu przy ulicy Zagajewskiego 18, prosi o kontakt wszelkie osoby, które mogłyby przekazać jakiekolwiek informacje lub materiały video, które pomogłyby w zidentyfikowaniu sprawcy.

Co mogło skłonić wandala do takiego działania? Właścicielka salonu nie spekuluje na ten temat i wstrzymuje się od komentarza.