Modernizacja miejsc do zabawy i rekreacji: ogłoszony przetarg na trzy projekty

Skrupulatnie zaplanowana rewitalizacja naszych miejsc do zabawy i rekreacji jest już w trakcie. Zarząd miejski ogłosił proces przetargowy, który podzielono na trzy niezależne projekty.

Pierwsze z zadań obejmuje ulepszenie placu zabaw oraz otwartej siłowni usytuowanej na Bulwarach imienia Marszałka Józefa Piłsudskiego. Jest to obszar intensywnie użytkowany przez mieszkańców i zdaniem władz, wymaga szczególnej uwagi podczas planowanej modernizacji.

Drugi projekt skupia się na poprawie warunków zabawy i aktywności fizycznej w okolicach ulic Wiejskiej, Zbiegniewskiej i Konopnickiej, z kolejnym miejscem docelowym – placem zabaw i siłownią na świeżym powietrzu przy ulicy Planty.

Końcowe, trzecie zadanie ma na celu odnowienie infrastruktury rekreacyjnej w kilku lokalizacjach. W skład tego pakietu wchodzi modernizacja placu zabaw oraz siłowni zewnętrznej w parku imienia Władysława Łokietka. Kolejne adresy to: ulica Płocka 145, gdzie znajduje się plac zabaw i siłownia na otwartej przestrzeni, plac zabaw przy ulicy Ptasej oraz plac zabaw usytuowany przy ulicy Brzoskwiniowej.