Poszukiwania 94-letniego mężczyzny z Włocławka zakończone sukcesem

Zdiagnozowany z problemami pamięciowymi 94-letni Zbigniew Jankowski, mieszkaniec ulicy Wiejskiej we Włocławku, niespodziewanie zniknął z domu. To wydarzenie miało miejsce 15 czerwca i od tego czasu wszelki kontakt z nim ustał, co wzbudziło ogromne zaniepokojenie wśród jego rodziny. Członkowie rodziny Jankowskiego szybko powiadomili lokalne służby porządkowe o zniknięciu swojego krewnego.

Informacje o zaginięciu Zbigniewa Jankowskiego natychmiast rozprzestrzeniły się za pośrednictwem mediów lokalnych. Włocławscy stróże prawa podjęli intensywne działania poszukiwawcze, które rozpoczęły się od momentu zgłoszenia zaginięcia. System monitoringu miejskiego był w stanie namierzyć zaginionego seniora, który kierował się w stronę ulicy Długiej, jednak dalszy jego los był nieznany. Policja dokładnie przeszukała okoliczne osiedla, tereny leśne i inne miejsca na mapie miasta.

Na szczęście, poszukiwania Zbigniewa Jankowskiego zakończyły się pomyślnie. Senior został odnaleziony na obszarze leśnym znanym jako Kokoszka/Kapitulna. Po odnalezieniu, 94-latek został natychmiast przewieziony do najbliższego szpitala w celu przeprowadzenia badań medycznych, które miały na celu potwierdzenie czy jego zdrowie nie ucierpiało w wyniku zaginięcia. Rodzina Jankowskiego ma zamiar odebrać go ze szpitala, co z pewnością przynosi im wielką ulgę.