Sezon kąpielowy 2024: Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczyna działalność letnią i ogłasza przerwę na miejskich pływalniach

Z nastaniem okresu wakacyjnego, spełniając oczekiwania entuzjastów aktywnego wypoczynku, Ośrodek Sportu i Rekreacji z radością informuje o rozpoczęciu sezonu kąpielowego. Począwszy od dnia 22 czerwca 2024 roku, powszechnie znane Baseny Letnie, ulokowane przy ulicy Liska, otwierają swoje bramy dla wszystkich chętnych.

Choć lato to czas relaksu i beztroski, nie oznacza to, że miejska infrastruktura sportowa przestaje być poddawana starannemu nadzorowi i utrzymaniu. Właśnie dlatego zarząd OSiR zaplanował coroczną przerwę techniczną na miejskich pływalniach. Przerwa ta będzie wykorzystana na wykonanie niezbędnych prac konserwatorskich, przeglądów stanu technicznego obiektów oraz drobnych napraw remontowych. Jednym z kluczowych punktów planowanej przerwy jest całkowita wymiana wody w nieckach basenowych, co ma na celu zapewnienie najwyższej jakości środowiska kąpielowego dla naszych gości.

Harmonogram przewidzianej przerwy technicznej wygląda następująco: Kryta Pływalnia „Delfin” będzie nieczynna w okresie od 21 czerwca do 31 lipca, natomiast Międzyosiedlowy Basen Miejski zamknięty będzie od dnia 1 sierpnia aż do końca tego miesiąca, czyli do 31 sierpnia.