Wolontariusze z włocławskiego schroniska będą spacerować z psiakami po bulwarach w weekendy

Począwszy od 29 czerwca tego roku, na przestrzeni każdego weekendu, między godzinami 10.00 a 14.00, wolontariusze z włocławskiego schroniska dla zwierząt zamierzają organizować spacery ze schroniskowymi psiakami wzdłuż malowniczych bulwarów naszego miasta.

Zwiastujący swoją obecność „firmowymi” kamizelkami, wolontariusze będą towarzyszyli psom w tych spacerach. Zwierzęta zaś będą nosiły chusty z napisem: „SZUKAM DOMU”, co może skłonić przechodniów do adopcji jednego z nich.

Może właśnie jedno z tych uroczych stworzeń ukradnie komuś serce i znajdzie nowy, kochający dom? Może ktoś podaruje im ciepłe miejsce do spania, zabawki do gry i mnóstwo miłości? Wychodzenie tych zwierząt na spacery poza ich samotne boksy to nie tylko wielka radość i emocje dla nich, ale także cenna lekcja dla nas – ludzi. Edukacja dotycząca potrzeb i uczuć naszych czworonożnych przyjaciół jest niezmiernie ważna.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnych spacerów po urokliwych włocławskich bulwarach. Po każdym spacerze na oficjalnej stronie schroniska na Facebooku będą publikowane relacje z tego wydarzenia, umożliwiając wszystkim śledzenie tej inicjatywy.