Planowane utrudnienia w dostawie wody we Włocławku związane z przeglądem sieci technologicznej

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., które ma swoją siedzibę we Włocławku, chce poinformować swoich klientów o planowanych utrudnieniach. Zgodnie z ich zapowiedzią, od godziny 22:00 dnia 02 lipca 2024 roku do godziny 08:00 dnia następnego, czyli 03 lipca 2024 roku, spodziewane są pewne problemy. Niestandardowa sytuacja będzie wynikać z planowanego przeglądu sieci technologicznej na Stacji Uzdatniania Wody.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez przedsiębiorstwo, podczas przeglądu użytkownicy mogą doświadczyć przebarwień wody oraz spadków ciśnienia. Problem ten może utrzymywać się nieprzerwanie przez kilka godzin, co niewątpliwie wpłynie na komfort korzystania z usług wodociągowych.

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. składa swoim odbiorcom przeprosiny za te planowane niedogodności. Przy tym apeluje do swoich klientów, aby podczas tego czasu unikali korzystania ze sprzętu gospodarstwa domowego, który do prawidłowego działania wymaga podłączenia do sieci wodociągowej.